Shitet Apartament 3+1+2, te Brryli, 230,000 Euro

Rruga Arkitekt Kasemi 3 muaj më parë

Çmimi:230,000 €

Apartment

ID: 529776

3 Dhomat e gjumit

2 Tualete

Garazh

100 m2

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1+2 ne rrugen Arkitekt Kasemi tek Brryli, ne unaze. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri 6 katesh me ashensor. Orientimi apartamentit eshte jug-perendim, qe e ben te kete drite gjate gjithe dites. Apartamenti perbehet nga 1 sallon dhe ambjent gatimi i madh me nje vetrate xhami qe lejon ndricim natyral gjate gjithe dites. Ambjenti i gatimit dhe i ndenjes eshte i ndare nga ambjenti i gjumit, duke dhene konceptin e nje dupleksi te shtrire. Ambjenti i fjetjes perbehet nga korridori qe ben shperndarjen ne 3 dhomat e gjumit, 2 te femijeve dhe dhoma master si dhe njerin nga tualetet. Dhoma master ka nje garderobe dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre moderne, i shtruar i gjithi me parket super cilesor. Pajisjet elektroshtepiake jane te markave me te mira ne treg. Disponon certifikate pronesie. Cmimi 230,000 Euro

Detaje

 • ID e Pronës 529776
 • ID e Pronës (Agjent) 12231
 • Sip. e pronës 100 m2
 • Orientimi Jug-Perendim
 • Kati3
 • Dhomat e gjumit3
 • Tualete2
 • Ballkone1
 • Viti ndërtimit2009
 • Lloji i pronës Banim
 • Agjenti i pronësAgent
 • Hipotekë Po
 • Parket
 • Kontrolluar nga noteri
 • Ashensor
 • Sistem Alarmi
 • Oborr
 • Vaskë
 • Pikë referimi Brryli
 • Adresa Rruga Arkitekt Kasemi, 1005
 • Qytet Tirana
 • Qarku Tirana
 • Shteti Albania

Koha e udhëtimit

Karakteristikat/Facilitetet

Air Conditioning

Dishwasher

Video

Llogaritja e kredisë

Këste mujore
Shuma Totale

Detajet e Kontaktit

photo
Publikuar nga Agent
0.0 (0 VLERËSIMET)
 • Telefon: 355696554541
 • Email: ambeldev@gmail.com
logo

VLERËSIMET

(0 VLERËSIMET)
Shfaq më shumë

Rezervoni një takim

Zgjidhni Datën dhe Orën

Lloji I tour-it

98,000 €
 • 104 m2
 • 3
 • 2
 • 1

Tirana, Tirana, Albania

100,500 €
 • 241 m2
 • 2
 • 2
 • 1

Tirana, Tirana, Albania

95,500 €
 • 80 m2
 • 2
 • 2
 • 2

Vlora, Vlora, Albania