SeaSide Apartament

Rruga Bektash Berberi,Myslym Shyri,5001 3 muaj më parë

Çmimi:44,999 €

Apartment

ID: 9997

2 Dhomat e gjumit

4 Tualete

2 Garazh

152 m2

Përshkrimi

Description

Detaje

 • ID e Pronës 9997
 • Sip. e pronës 152 m2
 • Dhomat e gjumit2
 • Tualete4
 • Garazh2
 • Viti ndërtimit2021
 • Lloji i pronës Banim
 • Agjenti i pronësAgent
 • Hipotekë Jo
 • Parket
 • Kontrolluar nga noteri
 • Ashensor
 • Sistem Alarmi
 • Oborr
 • Vaskë
 • Adresa Rruga Bektash Berberi,Myslym Shyri,5001, 1057
 • Qytet Durres
 • Qarku Durres
 • Shteti Albania

Koha e udhëtimit

Video

Kalkulatori i buxhetit te qirase

Ju mund të përballoni nje qira prej €0/muaj
Ju keni €0/mo të mbetura për shpenzim.
25%
€0
50%
37% e të ardhurave neto
KUJDES: Shuma e qirasë se llogaritur është thjesht një sugjerim. Të gjithë faktorët personalë dhe financiarë duhet të merren parasysh përpara nënshkrimit të një kontrate qiraje.

Detajet e Kontaktit

photo
Publikuar nga Agent
0.0 (0 VLERËSIMET)
 • Telefon: 355696554541
 • Email: ambeldev@gmail.com
logo

VLERËSIMET

(0 VLERËSIMET)
Shfaq më shumë

Rezervoni një takim

Zgjidhni Datën dhe Orën

Lloji I tour-it

95,500 €
 • 80 m2
 • 2
 • 2
 • 2

Vlora, Vlora, Albania

98,000 €
 • 104 m2
 • 3
 • 2
 • 1

Tirana, Tirana, Albania

500,000 €
 • 140 m2
 • 3
 • 2

Tirana, Tirana, Albania