Luxury Apartment

Farka Lake 3 muaj më parë

Çmimi:100,500 €

Apartment

ID: 113390

2 Dhomat e gjumit

2 Tualete

1 Garazh

241 m2

Përshkrimi

Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin quis bibendum auctor, nisilit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit. Class aptent taciti sociosqu.

Gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin quis bibendum auctor, nisilit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi acnec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio.

Detaje

 • ID e Pronës 113390
 • Sip. e pronës 241 m2
 • Dhomat e gjumit2
 • Tualete2
 • Garazh1
 • Viti ndërtimit2023
 • Lloji i pronës Biznes
 • Agjenti i pronësAgent
 • Hipotekë Jo
 • Parket
 • Kontrolluar nga noteri
 • Ashensor
 • Sistem Alarmi
 • Oborr
 • Vaskë
 • Adresa Farka Lake, 1057
 • Qytet Tirana
 • Qarku Tirana
 • Shteti Albania

Koha e udhëtimit

Video

Kalkulatori i buxhetit te qirase

Ju mund të përballoni nje qira prej €0/muaj
Ju keni €0/mo të mbetura për shpenzim.
25%
€0
50%
37% e të ardhurave neto
KUJDES: Shuma e qirasë se llogaritur është thjesht një sugjerim. Të gjithë faktorët personalë dhe financiarë duhet të merren parasysh përpara nënshkrimit të një kontrate qiraje.

Detajet e Kontaktit

photo
Publikuar nga Agent
0.0 (0 VLERËSIMET)
 • Telefon: 355696554541
 • Email: ambeldev@gmail.com
logo

VLERËSIMET

(0 VLERËSIMET)
Shfaq më shumë

Rezervoni një takim

Zgjidhni Datën dhe Orën

Lloji I tour-it

150,000 €
 • 150 m2
 • 3
 • 2
 • 1

Durres, Durres, Albania

95,500 €
 • 80 m2
 • 2
 • 2
 • 2

Vlora, Vlora, Albania