Delux Apartment

Rruga Fieri 3 muaj më parë

Çmimi:150,000 €

Apartment

ID: 804801

3 Dhomat e gjumit

2 Tualete

1 Garazh

150 m2

Përshkrimi

Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin quis bibendum auctor, nisilit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit. Class aptent taciti sociosqu.

Gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin quis bibendum auctor, nisilit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi acnec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio.

Detaje

 • ID e Pronës 804801
 • Sip. e pronës 150 m2
 • Dhomat e gjumit3
 • Tualete2
 • Garazh1
 • Viti ndërtimit2022
 • Lloji i pronës Banim
 • Agjenti i pronësAgent
 • Hipotekë Jo
 • Parket
 • Kontrolluar nga noteri
 • Ashensor
 • Sistem Alarmi
 • Oborr
 • Vaskë
 • Adresa Rruga Fieri, 1057
 • Qytet Durres
 • Qarku Durres
 • Shteti Albania

Koha e udhëtimit

Video

Llogaritja e kredisë

Këste mujore
Shuma Totale

Detajet e Kontaktit

photo
Publikuar nga Agent
0.0 (0 VLERËSIMET)
 • Telefon: 355696554541
 • Email: ambeldev@gmail.com
logo

VLERËSIMET

(0 VLERËSIMET)
Shfaq më shumë

Rezervoni një takim

Zgjidhni Datën dhe Orën

Lloji I tour-it

44,999 €
 • 152 m2
 • 2
 • 4
 • 2

Durres, Durres, Albania

95,500 €
 • 80 m2
 • 2
 • 2
 • 2

Vlora, Vlora, Albania