Apartament

Test,test,1057 3 muaj më parë

Çmimi:98,000 €

Apartment

ID: 7584

3 Dhomat e gjumit

2 Tualete

1 Garazh

104 m2

Përshkrimi

Description

Detaje

 • ID e Pronës 7584
 • Sip. e pronës 104 m2
 • Dhomat e gjumit3
 • Tualete2
 • Garazh1
 • Viti ndërtimit2013
 • Lloji i pronës Banim
 • Agjenti i pronësAgent
 • Hipotekë Jo
 • Parket
 • Kontrolluar nga noteri
 • Ashensor
 • Sistem Alarmi
 • Oborr
 • Vaskë
 • Adresa test,test,1057,
 • Qytet Tirana
 • Qarku Tirana
 • Shteti Albania

Koha e udhëtimit

Video

Kalkulatori i buxhetit te qirase

Ju mund të përballoni nje qira prej €0/muaj
Ju keni €0/mo të mbetura për shpenzim.
25%
€0
50%
37% e të ardhurave neto
KUJDES: Shuma e qirasë se llogaritur është thjesht një sugjerim. Të gjithë faktorët personalë dhe financiarë duhet të merren parasysh përpara nënshkrimit të një kontrate qiraje.

Detajet e Kontaktit

photo
Publikuar nga Agent
0.0 (0 VLERËSIMET)
 • Telefon: 355696554541
 • Email: ambeldev@gmail.com
logo

VLERËSIMET

(0 VLERËSIMET)
Shfaq më shumë

Rezervoni një takim

Zgjidhni Datën dhe Orën

Lloji I tour-it

100,500 €
 • 241 m2
 • 2
 • 2
 • 1

Tirana, Tirana, Albania

95,500 €
 • 80 m2
 • 2
 • 2
 • 2

Vlora, Vlora, Albania