Zbuloni një vend ku do dëshironi jetoni

Zbulo më shumë

0

Prona

0

Staf

0

Vizitorë

shërbimet

veçoritë Tona

KALKULATORI I KREDISË
Llogarit kestin e kredisë për pronën te cilën po mendon ta blesh. Vendos të dhënat e tua dhe gjej cfarë të përshtatet më mirë ne bazë të kalkulimeve tona.
KALKULATORI I QIRASË
Llogarit sa është cmimi i qirasë që mund të përballosh për të paguar cdo muaj. Vendos të ardhurat mujore të familjes, pagesat, kursimet dhe shpenzimet përkatëse në kalkulator dhe shiko sugjerimin tonë për pagesën e qirasë.
VLERËSO PRONËN FALAS
Vendos të dhënat e pronës tënde, ne do të dergojmë sa vlen ajo aktualisht! Kujdes, cmimet e marra për bazë për vlerësimin janë subjekt përditesimi periodik. Bëjeni vlerësimin sa më pranë shitjes / blerjes apo marries/dhënies me qera të pronës që po vlerësoni.
VIZATO ZONËN E KËRKIMIT NE HARTË
Zgjidh zonën e kërkimit ne hartë duke vizatuar me mouse një shumëkendësh drejt e në hartë. Pasi te keni vizatuar zonën e kërkimit në hartë, pronat brenda kësaj zone do tju shfaqen në hartë.
ÇMIMET E REFERENCES NË VITE
Shiko trendet e luhatjes së cmimeve të references në vite për të kuptuar tendencat e tregut imobiliar.
KRIJO KONTRATË
Shkarko kontratat tona model për shit/blerje dhe marrje/dhënie më qira. Plotëso të dhënat në vendet bosh dhe kontrata është gati!
LLOGARIT KOHËN E UDHËTIMIT
Llogarit kohën që të merr udhëtimi nga prona që ti po sheh drejt cdo pike me interes për ty (zyre, shkolle, etj.). Krijo një ide si do ishte dita jote në banesen tende të rë.
KRAHASO PRONAT
Kur je I pavendosur midis dy a më shumë pronave, shtoji ato në tabelën tonë të krahasimit për të qenë më I saktë mbi vecoritë e secilës. Krahaso pronat në tabele për të kuptuar më qartë se cila është më e përshtatshmja per ty.
GUIDË DHE ASISTENCË 360°
Ke pyetje, kuriozitet, apo paqartësi? Hidhi një sy pyetjeve më të shpeshta, lexo guidat dhe artikujt e blogut ose na kontakto ne live chatin tonë për asistence live dhe të personalizuar. Regjistrohu në buletinin tonë informativ për lajmet më të fundit dhe pronat më të reja të listuara në faqen tonë.

bloguYnë

blog-image

Blej shtëpi në det!

A keni ëndërruar ndonjëherë të keni një shtëpi në bregdet? Kjo fantazi është më...

Lexo më shumë
blog-image

Çfarë duhet të dish para së të blesh një pronë për...

Edhe pse një formë pasive investimi, blerja e pasurive të paluajtshme në tregun...

Lexo më shumë
blog-image

Investitorët shqiptarë dhe të huaj me sytë nga Riv...

Të gjithë investitorët i kanë kthyer sytë nga Riviera shqiptare jo rastësisht. J...

Lexo më shumë